Аталанта Маліновського на своєму полі поступилася Наполі

Українець вийшов на поле лише у другому таймі, не зумівши відзначитись результативними діями.
2022 г., 5 листопада, 21:21
Аталанта - Наполі / Getty Images

У суботу, 5 листопада, в рамках 13 туру Серії А Аталанта приймала Наполі. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Головним героєм зустрічі став форвард неаполітанців Віктор Осімхен. 23-річний нігерієць відзначився голом та результативною передачею.

Зазначимо, український хавбек Аталанти Руслан Маліновський вийшла на поле лише на 70-й хвилині, не відзначившись за виділений час результативними діями.

Після 13 турів Аталанта йде на другому місці з 27-ма балами, а Наполі займає перший рядок, набравши 35 очок.

Аталанта - Наполі 1:2

Голи: Лукман, 19 - Осімгем, 23, Ельмас, 35

Аталанта: Муссо – Толой, Демірал, Скальвіні – Гатебур (Соппі, 86), Мехле – Копмайнерс (Де Рон, 81), Едерсон, Пашаліч (Маліновський, 70) – Лукман (Бога, 81), Гейлунд (Сапата, 70).

Наполі: Мерет – Олівейра, Жезус, Кім, Ді Лоренцо – Зелінскі (Полетано, 64), Лоботка, Ангісса – Ельмас, Лосано (Ндомбеле, 64) – Осімхен (Сімеоне, 75).

Попередження: Демірал, Кім, Гейлунд.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Наполі Аталанта Серія А