Райо Вальєкано - Реал 3:2: огляд матчу та результат гри 07.11.2022

"Вершкові" не лише вперше програли, а й відстали від Барселони у таблиці Ла Ліги.
2022 г., 8 листопада, 00:20
Райо Вальєкано - Реал / Getty Images

У понеділок, 7 листопада, програму 13-го туру іспанської Ла Ліги закривало маленьке мадридське дербі Райо Вальєкано і Реала. Зустріч несподівано завершилася вольовою перемогою "бджіл" з рахунком 3:2.

Вже на 5-й хвилині поєдинку господарі поля вийшли вперед завдяки голу Санті Комесаньї. Під завісу першого тайму "бланкос" зуміли не лише відігратись, а й вийти вперед.

Спочатку відзначився з пенальті Лука Модрич, після чого Едер Мілітао головою замкнув подачу кутового у виконанні Марко Асенсіо.

Однак Райо вийшов невеликим переможцем після першої половини, оскільки Альваро Гарсія забив гол у роздягальню.

Це зіграло свою роль, тому що команда Андоні Іраоли нітрохи не поступалася своєму більш іменитому супернику, а в деяких компонентах навіть перевершувала. В результаті в середині другого тайму Райо знову повів у рахунку.

Головний арбітр Хуан Мартінес Мунуера після перегляду повтору вказав на "позначку" у штрафному майданчику королівського клубу, заодно "нагородивши" Дані Карвахаля жовтою карткою. Оскар Трехо успішно реалізував 11-метровий.

Підопічні Карло Анчелотті мали шанси на те, щоб врятувати поєдинок, але власна неточність, а також воротар Столе Дімітрієвскі зробили все, щоб цей матч закінчився перемогою господарів поля.

Реал зазнав першої поразки в чемпіонаті Іспанії, пропустивши на перше місце таблиці Барселону, яка випереджає чинного чемпіона на два очки.

Райо у свою чергу піднявся на восьму сходинку, маючи в активі 21 бал.

Райо Вальєкано - Реал 3:2
Голи: Комесанья, 5, А. Гарсія, 44, Трехо, 67 (пен.) - Модрич, 37 (пен.), Мілітао, 41.

Райо Вальєкано: Дімітрієвскі - Балью, Лежен, Катена, Ф. Гарсія - Валентін, Комесанья (Сісс, 79), Паласон (Чавварія, 88), Трехо (Лопес, 71), А. Гарсія (Сальві, 88) - Камельйо (Фалькао, 88).

Реал: Куртуа - Карвахаль (Васкес, 85), Мілітао, Алаба, Менді (Начо, 85) - Вальверде, Чуамені (Камавінга, 69), Модрич (Маріано, 79) - Асенсіо, Родріго, Вінісіус.

Попередження: Катена, Трехо, Балью, Чавварія - Вінісіус, Модрич, Карвахаль, Родріго, Васкес.