Наполі - Емполі 2:0: огляд матчу та результат гри 08.11.2022

Неаполітанці залишаються єдиною непереможною командою Італії.
2022 г., 8 листопада, 21:32
Наполі / Getty Images

У вівторок, 8 листопада, у Неаполі програму 14-го туру італійської Серії А відкривали Наполі та Емполі. Зустріч завершилася переконливою перемогою господарів поля із рахунком 2:0.

На 69-й хвилині поєдинку неаполітанці здобули право на пенальті, який успішно реалізував Ірвінг Лосано. За п'ять хвилин Себастьяно Луперто підставив свою команду, отримавши червону картку. Під завісу зустрічі Наполі подвоїв свою перевагу зусиллями Петра Зелінського.

Команда Лучано Спаллетті здобула свою десяту перемогу поспіль у чемпіонаті, продовжуючи лідирувати з 38-ма очками в активі. Емполі йде 14-м із 14-ма очками.