Асист українця не допоміг бергамаскам урятуватися від поразки.
2022 г., 9 листопада, 21:23
Лечче - Аталанта / Getty Images

У середу, 9 листопада, у рамках 14-го туру Серії А Лечче приймав Аталанту.

У першому таймі господарям вдало забити двічі протягом двох хвилин. Федеріко Баширо відкрив рахунок голам, а Федеріко Ді Франческо подвоїв перевагу своєї команди.

На 40-й хвилині хавбек Аталанти Руслан Маліновський віддав неймовірну передачу на форварда Дувана Сапату, яка стала гольовою. Колумбієць вдало реалізував свій момент.

У час, що залишився, гості намагалися вирвати нічию, атакуючи ворота суперника, проте матч так і завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

Лечче - Аталанта 2:1

Голи: Баширотто, 27, Ді Франческо, 29 - Сапата, 40

Лечче: Фальконе – Жандре (Умтіті, 83), Баскіротто, Понграчич – Галло, Блен (Бістрович, 72), Юлманд, Гонсалес, Ді Франческо (Банда, 64) – Еспето (Уден, 64), Коломбо (Сісей, 72).

Аталанта: Спортьєлло - Соппі (Меле, 46), Гімшіті, Руджері - Околи, Дзортеа (Бога, 80), де Рон (Копмейнерс, 46), Маліновський (Хейлунд, 80), Пашаліч (Лукман, 69), Едерсон - Сапата.

Попередження: Понграчіч, Руджері, Копмейнерс.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Аталанта Серія А Лечче