Брентфорд на останніх секундах матчу вирвав перемогу над Манчестер Сіті

"Городяни" досить несподівано втратили очки у матчі з андердогом.
2022 г., 12 листопада, 16:32
Манчестер Сіті - Брентфорд / Getty Images

У суботу, 12 листопада, в рамках 16 туру АПЛ Манчестер Сіті приймав Брентфорд. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

Першими у цій зустрічі відзначилися гості. Форвард Брентфорда Іван Тоуни відзначився на 16 хвилині матчу.

Під завісу тайму господарі змогли зрівняти рахунок. Хавбек Філ Фоден відновив паритет із передачі захисника Мануеля Аканджі.

У час, що залишився, "міщани" намагалися дотиснути свого опонента, проте самі ж напоролися на контратаку в кінцівці, через що програли.

Після 16-ти турів Манчестер Сіті йде на другому місці з 32-ма балами, а Брентфорд займає 11-й рядок, набравши 19 очок.

Манчестер Сіті - Брентфорд 1:2

Голи: Фоден, 45+1 - Тоуні, 16, 90+8

Манчестер Сіті: Едерсон – Стоунз, Лапорт, Аканджі, Жоау Канселу (Альварес, 87) – Гюндоган, де Брюйне, Родрі – Бернарду Сілва, Фоден, Холанд.

Брентфорд: Райя - Роерслев, Йоргенсен, Мі, Піннок, Генрі - Дасилва, Йенсен, Янельт (Нергор, 62), Оньєка - Тоуні, Мбемо (Вісса, 74).

Попередження: Холанд, Мбемо, Жоау Кансел.