Уболівальники МЮ написали відкритий лист потенційним покупцям клубу

І приклали до нього 12 вимог.
2022 г., 4 грудня, 09:54
Фани МЮ / Getty Images
Фани МЮ / Getty Images

Фанати Манчестер Юнайтед помітно пожвавилися після того, як з'явилися новини про можливий продаж клубу. Слоган "Глейзери – на вихід" вже давно став класикою на Олд Траффорд. І щоб не допустити ще гіршої ситуації, фани провели кілька великих зборів та опублікували відкритий лист до потенційних покупців.

У ньому вболівальники виклали свої очікування від нових власників, а також деякі вимоги. Все це вмістилося у 12 пунктів.

Серед них є й досить звичайні вимоги, як, наприклад, погасити клубну заборгованість, зробити істотні інвестиції і не виводити гроші з клубу, так і дещо цікавіше. Фанати наголосили, що майбутні власники МЮ не повинні вступати до будь-яких сумнівних підприємств на кшталт Європейської Суперліги, як мінімум не порадившись із ними.

Також нові власники мають пообіцяти не змінювати клубні кольори, емблему чи стадіон або його назву знову-таки без згоди фан-клубів, а також продовжувати розвивати академію та жіночу команду. А ще фанати попросили повернути на емблему напис "футбольний клуб".

Інші питання стосуються переважно організації взаємодії між керівництвом та вболівальниками.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Манчестер Юнайтед

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK