Кадіс - Манчестер Юнайтед 4:2: огляд матчу та результат гри 07.12.2022

В ослабленому складі манкуніанці не змогли обіграти аутсайдера іспанської Ла Ліги.
2022 г., 7 грудня, 23:32
Кадіс - Манчестер Юнайтед / Манчестер Юнайтед

У середу, 7 грудня, без матчів чемпіонату світу в Катарі відбувся спаринг Кадіса і Манчестер Юнайтед, який завершився несподіваною перемогою іспанців з рахунком 4:2.

Ще в перші 15 хвилин Кадіс примудрився двічі розписатися у воротах Мартіна Дубравки, після чого Антоні Марсьяль влучним ударом з пенальті відіграв один м'яч.

Після перерви на полі з'явилися оновлені склади. Майже відразу ж манкуніанці відновили паритет. Однак пізніше іспанці знову забили два голи, які дозволили їм перемогти.

Статистика товариського матчу Кадіс - Манчестер Юнайтед

Кадіс - Манчестер Юнайтед 4:2
Голи: Гарсія, 8, Ломано, 14, Собріно, 57, Аларкон, 77 - Марсьяль, 21 (пен.), Мейну, 48.

Володіння м'ячем: 51% - 49%
Удари: 9 - 6
Удари в площину: 6 - 4
Фоли: 11 - 9
Атаки: 164 - 141

Кадіс: Ледесма (Хіль, 46) - Алькарас (Бонгонда, 46), Ернандес (Марі, 46), Спац (Карселен, 46), Арсамендія (Еспіно, 46) - Окампа (Собріно, 46), Гарсія (Форнес, 74), Фернандес (Перес, 46), Алехо (Гонсалес, 46) - Негредо (Аларкон, 46), Лосано (Хіменес, 38 (Бастіда, 84)).

Манчестер Юнайтед: Дубравка - Ван-Біссака (Хурадо, 46), Лінделеф (Бернард, 46), Менгі (Фредріксон, 46), Вільямс (Маррей, 46) - Ікбал (Мейну, 46), МакТоміней (Севедж, 46), Еланга (Емеран, 46), ван де Бек (Хансен-Аароен, 46), Гарначо (Шортайр, 46) - Марсьяль (МакНілл, 46).

Попередження: Ернандес.