Барселона - Еспаньол 1:1: огляд матчу та результат гри 31.12.2022

Команди в дербі продемонстрували бурю емоцій.
2022 г., 31 грудня, 17:08
Барселона - Еспаньол

У рамках чемпіонату Іспанії Барселона в каталонському дербі прийняла Еспаньол.

"Синьо-гранатові" ще в дебюті зустрічі відкрили рахунок завдяки голу Маркоса Алонсо.

Довгий час у матчі все йшло до мінімальної перемоги господарів, але наприкінці зустрічі пристрасті почали закипати. На 73 хвилині все той же Алонсо "привіз" пенальті у свої ворота, який реалізував форвард "папуг" Хоселу.

Далі протягом п'яти хвилин Жорді Альба отримав дві жовті, які автоматично перетворилися на одну червону.

Утім, уже за дві хвилини склади зрівнялися. З поля був вилучений Вінісіус Соуза. Також червону показали Леандро Кабрері, але це покарання було скасовано відеоасистентом рефері.

У кінцівці матчу Барса спробувала вирвати перемогу на що у неї було більше 10 хвилин, але у неї нічого не вийшло. Матч завершився нічиєю з рахунком 1:1.

Завдяки нічиїй Еспаньол піднявся із зони вильоту на 16 місце, набравши 13 очок. Колектив Хаві зрівнявся з Реалом за балами (в обох команд 38 пунктів) і продовжив утримувати перше місце за додатковими показниками.