Спеція - Аталанта 2:2: огляд матчу та результат гри 04.01.2023

Клуб із Бергамо під завісу зустрічі зумів вирвати нічию.
2023 г., 4 січня, 17:41
Спеція - Аталанта  / Getty Images
Спеція - Аталанта / Getty Images

У середу, 4 січня, в рамках 16 туру Серії А Спеція зустрічалася з Аталантою. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

У першому таймі Спеція зуміла двічі відзначився у ворота Марко Спортьєлло, а ось гості змогли відіграти два м'ячі під завісу зустрічі, вирвавши для себе один бал.

Зазначимо, українські півзахисники Спеції та Аталанти, Віктор Коваленко та Руслан Маліновський вийшли на поле лише наприкінці другого тайму, не відзначившись результативними діями.

Після 16-ти турів Спеція займає 17-е місце з 14-ма балами, а Аталанта знаходиться на 6-му рядку, набравши 28 очок.