Манчестер Юнайтед - Евертон 3:1: огляд матчу та результат гри 06.01.2023

Манкуніанці пройшли до наступного раунду Кубка Англії.
2023 г., 6 січня, 23:56
МЮ - Евертон / Getty Images

У п'ятницю, 6 січня, у рамках 1/32 фіналу Кубка Англії Манчестер Юнайтед приймав на своєму полі Евертон.

Першими рахунок у матчі відкрили господарі. Вже на 4-й хвилині зустрічі вінгер клубу Антоні відзначився після вдалого прострілу Маркуса Решфорда на дальню штангу.

Вже за 10 хвилин Евертон зумів відігратися. Центрбек "ірисок" Конор Коуді виявився найшвидшим у штрафному майданчику суперника, занісши м'яч у ворота.

Вже в другій половині зустрічі той самий захисник гостьової команди став уже антигероєм. Англієць зрізав м'яч у свої ворота, тим самим вивівши суперника вперед.

У середині тайму на поле вийшов форвард Евертона Домінік Кальверт-Льюїн, якому судилося стати героєм матчу. Англієць забив на 74-й хвилині, проте гол скасували через офсайд.

Маркус Решфорд, що залишився, забив гол з пенальті, а сам матч завершився перемогою Манчестер Юнайтед з рахунком 3:1.

Зазначимо, український захисник Евертона Віталій Миколенко провал на полі 81 хвилину, не відзначившись результативними діями.