Ліверпуль - Вулвергемптон 2:2: огляд матчу та результат гри 07.01.2023

Командами доведеться зіграти ще раз, щоб визначити сильнішого.
2023 г., 8 січня, 00:01
Ліверпуль - Вулвергемптон / Getty Images

У суботу, 7 січня, останнім матчем дня 1/32 фіналу кубка Англії стала зустріч між Ліверпулем та Вулвергемптоном.

Незважаючи на всі свої кадрові втрати, Юрген Клопп виставив склад, наближений до оптимального. При цьому власний дебют оформив Коді Гакпо. В той же час Хулен Лопетегі застосував трохи ротації.

І саме його підопічні відзначились першими. Щоправда, це сталося за безпосередньої участі Аліссона, який просто віддав м'яч Гонсалу Гедешу. Португальцю залишалося тільки відправити його в порожній кут воріт.

Але прямо перед самою перервою мерсисайдці зуміли відігратися завдяки голу Дарвіна Нуньєса, якому асистував Трент Александер-Арнольд.

Одразу після перерви "червоні" взагалі вийшли вперед, коли Мохамед Салах зблизька зробив рахунок 2:1.

На 63-й хвилині на поле вийшов новачок "вовків" Матеус Кунья і всього через 4 хвилини він став автором асиста на Хван Хі Чхана, який відновив паритет.

За 10 хвилин до кінця поєдинку здавалося, що Тоті приніс своїй команді путівку до 1/16 фіналу, але радість гостей була короткострокова, адже арбітр скасував взяття воріт через офсайд.

У результаті команди так і не зуміли визначити переможця, а тому їм доведеться зустрітися ще раз у рамках перегравання, лише цього разу на Молінью.