Рома - Дженоа 1:0: огляд та результат матчу Кубка Італії 12.01.2023

Римський клуб здобув мінімальну перемогу над Дженоа.
2023 г., 13 січня, 00:03
ФК Рома / Getty Images

У четвер, 12 листопада, у рамках 1/8 фіналу Кубка Італії Рома приймала Дженоа. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Перший тайм повністю пройшов під контролем римської команди. "Вовки" не лише багато володіли м'ячем, а й створили чимало моментів біля воріт суперника, проте забити не змогли.

На другу половину зустрічі Рома вийшла з тим самим настроєм, що допомогло клубу забити на 64-й хвилині. Автором голу став форвард Пауло Дібала.

У частину матчу, що залишилася, гравці Дженоа перехопили ініціативу, проте їм не вистачило майстерності, щоб пробити оборону господарів.