Команда Юргена Клоппа продовжує провалювати сезон.
2023 г., 14 січня, 19:07
Брайтон - Ліверпуль / Getty Images

У суботу, 14 січня, Брайтон на своєму полі приймав Ліверпуль у рамках 20 туру Англійської прем'єр-ліги.

Незважаючи на те, що команда Юргена Клоппа виглядає невпевнено цього сезону, очікувалося, що їм вистачить сил вивезти три очки зі стадіону Фалмер. Однак "чайки" були проти такого повороту подій та буквально розгромили суперника.

Джерело: Getty Images

Брайтон домінував весь матч, що вилилося в остаточний рахунок – 3:0 на користь господарів. "Чайки" захопили ініціативу з перших хвилин і мали кілька моментів відкрити рахунок, мерсисайдцям залишалося лише огризуватися контратаками.

Другий тайм розпочався із дурної помилки Матіпа, після якої Соллі Марч нарешті відкрив рахунок. А вже за кілька хвилин хавбек подвоїв перевагу. Навіть після такого гра Ліверпуля попереду не клеїлася, а ось Мітома дуже небезпечно жахав оборону команди Клоппа. Тиск господарів призвів до третього голу, відзначився Дані Велбек.