Наполі виривається далеко наперед.
2023 г., 14 січня, 21:10
Лечче - Мілан / Getty Images

14 листопада в рамках 14-го туру італійської Серії А Лечче приймав у себе вдома Мілан.

Усі чекали на легку перемогу одного з лідерів чемпіонату, але матч відразу ж пішов не за планом "россонері". Вже на третій хвилині Тео Ернандес невдало зрізав м'яч плечем у власні ворота.

Джерело: Getty Images

Команди продовжили обмінюватися атаками, але безрезультатно. Поки на 23 хвилині гравці Лечче не розіграли кутовий, який закінчився голом Баширотто, 2-0.

Другий тайм почався з того, що гості пішли вперед, атака за атакою, поки нарешті Леау не зміг вбити м'яч у ближній кут, скоротивши відставання. Натхненні голом "росонері" доклали всіх зусиль, що зрівняти рахунок. І їм це вдалося на 70 хвилині, відзначився Давид Калабрія. Проте зробити більше не зуміла жодна з команд.