Вулвергемптон - Ліверпуль 0:1: огляд матчу і результат гри 17.01.2023

Мерсисайдці з мінімальною перевагою здолали суперника у переграванні матчу 1/32 фіналу турніру.
2023 г., 17 січня, 23:40
Ліверпуль обіграв Вулвергемптон / Getty Images

У вівторок, 17 січня, Вулвергемптон і Ліверпуль зустрілися в переграванні матчу 1/32 фіналу Кубку Англії.

Другий поєдинок кубкового протистояння міг би і не відбутися, якби арбітри спірним рішенням не скасували третій гол "вовків" під кінець першої гри та вона не завершилася б унічию 2:2. А вийшло, що мерсисайдці отримали ще один шанс, яким і скористалися, здобувши мінімальну перемогу над суперником.

Джерело: Getty Images

Єдиний гол у поєдинку на свій рахунок записав Гарві Елліотт. На 13-й хвилині зустрічі 19-річний англієць скористався наданим йому вільним простором, пробіг від центру поля та з-за меж штрафного майданчика точно пробив під поперечину.

Ще в першому таймі Фабіу Карвалью міг подвоїти перевагу "червоних" після виходу віч-на-віч, але взяття воріт було скасовано через офсайд у гравця.

Другу половину зустрічі господарі поля провели активніше, більше володіли м'ячем та перебили опонента, тоді як гості навіть жодного разу не змогли влучити у площину воріт. Проте Вулвергемптон не зумів змінити результат і пустив мерсисайдців до 1/16 фіналу турніру.

У наступному раунді Кубку Англії Ліверпулю протистоятиме Брайтон.