Барселона вийшла до чвертьфіналу Кубка Іспанії, обігравши Сеуту

Каталонський клуб розгромив на виїзді суперника.
2023 г., 19 січня, 22:51
Сеута - Барселона / Getty Images

У четвер, 19 січня, у рамках 1/8 фіналу Кубка Іспанії Сеута зустрічалася із Барселоною. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 5:0.

У перші хвилини матчу каталонці забрали собі м'яч, намагаючись пройти оборону скромнішого за статусом суперника. Гостям вдалося знайти пролом у захисті Сеути лише на 41-й хвилині.  Вінгер Рафінья відкрив рахунок у матчі.

У другій половині зустрічі господарі добряче здали. Андердог не зумів більше стримувати атакувальну міць Барселони, пропустивши по ходу тайму три м'ячі. Роберт Левандовські, Ансу Фаті та Франк Кессьє відзначилися голами.

У час, що залишився, каталонський клуб вже розважався, намагаючись забити якомога більше знущальний м'яч у ворота суперника, що і зробив наприкінці Левандовскі, вколотивши п'ятий гол.