РБ Лейпциг - Баварія 1:1: огляд матчу та результат гри 20.01.2023

Команди поділили між собою окуляри.
2023 г., 20 січня, 23:30
РБ Лейпциг - Баварія / Getty Images

У п'ятницю, 20 січня, в рамках 16 туру Бундесліги РБ Лейпциг приймав на своєму полі Баварію. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

У першому таймі глядачам вдалося бачити лише один забитий м'яч. За гостьову команду відзначився форвард Ерік-Максім Шупо-Мотінг на 37-й хвилині.

У другій половині зустрічі "бики" досить швидко поновили паритет. Захисник Марсель Хальстенберг на самому початку тайму виявився найшвидшим у штрафному майданчику суперника, занісши м'яч у сітку.

У частину зустрічі, що залишилася, обидві команди мали можливості, щоб вийти вперед, проте матч так і завершився внічию.