Марсель із Маліновським обіграв Ренн у рамках Кубка Франції

Українець не відзначився результативними діями, але провів гідний матч.
2023 г., 21 січня, 00:14
Марсель - Ренн / om.net

У п'ятницю, 20 січня, у рамках 1/16 фіналу Кубка Франції Марсель приймав Ренн. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі забив хавбек Маттео Гендузі. Француз відзначився на 59-й хвилині гри з передачі Джордана Верету.

Зазначимо, український півзахисник Марселя Руслан Маліновський провів на полі всі 90 хвилин, не зумівши відзначитись результативними діями, проте небезпечно пробивши зі штрафного у штангу в середині першого тайму.