Манчестер Юнайтед - Редінг 3:1 відео голів і найкращих моментів матчу 28.01.23

До вашої уваги найяскравіші моменти кубкового поєдинку.
2023 г., 29 січня, 09:55
Манчестер Юнайтед переміг Редінг / Getty Images

У суботу, 28 січня, Манчестер Юнайтед приймав на своєму полі Редінг у рамках 1/16 фіналу Кубка Англії.

Манкуніанці здобули перемогу над представником Чемпіоншипу з рахунком 3:1 і завоювали путівку до наступного етапу змагань.

Після безгольового першого тайму в другій половині зустрічі дубль на свій рахунок записав Каземіро, забивши два м'ячі з інтервалом у чотири хвилини. Незабаром Редінг залишився у меншості після вилучення на 65-й хвилині Енді Керролла та практично відразу ж пропустив від Фреда. Один гол гості все ж таки зуміли відіграти зусиллями Амаду Мбенге.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Манчестер Юнайтед - Редінг у 1/16 фіналу Кубка Англії:

Манчестер Юнайтед - Редінг 3:1

Голи: Каземіро, 54, 58, Фред, 67 - Мбенге, 72

Манчестер Юнайтед: де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магвайр, Маласія – Каземіро (Мейну 73), Еріксен (Фред 67) – Антоні, Фернандеш (Пельїстрі 68), Рашфорд (Гарначо 68) – Вегхорст (Еланга 73)

Редінг: Ламлі (Буазаніс 75) – Ядом, Макінтайр, Холмс, Гойлетт (Мбенг 69), Лум (Форна 62) – Хендрік (Крейг 76), Баба, Інс – Керрол, Жоау (Лонг 76)

Попередження: Маласія, 78 - Керрол, 60

Вилучення: Керрол, 65 (друга жовта).