Мілан – Сассуоло: огляд та результат матчу чемпіонату Італії 29.01.2023

Огляд шаленої італійської перестрілки.
2023 г., 29 січня, 15:57
Мілан - Сассуоло / Getty Images

29 січня Мілан зустрівся з Сассуоло в матчі 20 туру чемпіонату Італії в Мілані, на стадіоні Сан-Сіро. Стартовий свисток матчу Мілан – Сассуоло було дано о 14:30.

Команди одразу розпочали активно, вже на 8-й хвилині суддя скасував гол Олів'є Жиру через офсайд. Гості не стали притискатися до своїх воріт, і вже на 19 хвилині рахунок було відкрито Дефрелем, а ще за 2 хвилини Сассуоло подвоїв перевагу, відзначився Фраттезі.

Джерело: Getty Images

На 24-й хвилині Жиру зумів повернути інтригу до матчу, але гості знову відповіли голом. Доменіко Берарді замкнув головою чудовий навіс, додавши на свій рахунок гол на додаток до двох результативних передач. Кінець першого тайму був напруженим, але безгольовим.

Другий тайм Мілан почав з того, що пропустив гол із пенальті, рахунок став розгромним 1:4. На 55-й хвилині суддя знову скасував гол у ворота Сассуоло, чим гості знову скористалися та забили п'ятий гол! Однак наприкінці Мілан відіграв ще один м'яч, відзначився Оріги, що вийшов на заміну.

Статистика матчу чемпіонату Італії Мілан – Сассуоло

Мілан – Сассуоло 2:5

Голи: Жиру, 24, Орігі, 81 – Дефрель, 19, Фраттезі, 21, Берарді, 30, Льоренте, 47, Енріке, 79

Удари: 10 - 9
Удари в площину: 5 - 7
Фоли: 13 - 8
Атаки: 121 - 70

Мілан: Тетерушану - Калабрія, Габбія, Калулу, Ернандес - Крунич (Побега, 71), Салемакерс (Жуніор Мессіас, 70), Тоналі, де Кетеларе (Леау, 46), Ребич (Орігі, 71) - Жиру

Сассуоло: Консильі - Рожеріо, Ерліч, Руан, Маркіца (Кирьякопулос, 46) - Обіанг, Фраттезі (Торстведт, 77), Траоре, Берарді (Феррарі, 85), Лор'янте (Альварес, 76) - Дефрель (Матеус Енріке, 76)

Попередження: Тоналі, 37, Ребіч, 45+4, Калабріа, 46, Круніч, 61, Габія, 87, Жиру, 90+1, Втечі, 90+5 – Берарді, 38, Обьянг, 53, Кіріопулос, 61, Фрат 73, Трессолді, 90+1