Ньюкасл - Саутгемптон 2:1: огляд матчу та результат гри 31.01.2023

Дубль Шона Лонгстаффа зробив "сорок" ще на крок ближче до трофею.
2023 г., 1 лютого, 00:16
Ньюкасл / Getty Images

У вівторок, 31 січня, на Сент-Джеймс Парк відбувся півфінальний поєдинок у відповідь кубка англійської ліги між Ньюкаслом і Саутгемптоном.

Як і тижнем раніше команди боролися до останнього, іноді навіть надто, що перейшло і на їхніх уболівальників, які під час зустрічі влаштували бійку.

Але при цьому вони не забули і про голи, яких було три. І всі вони відбулися ще у першому таймі.

На 5-й хвилині Кіран Тріпп'єр увірвався до штрафного майданчика і віддав пас під удар Шону Лонгстаффу, який у дотик відправив м'яч у дальній кут воріт.

А вже незабаром той самий Лонгстафф оформив дубль, замкнувши передачу Мігеля Альмірона. Через 8 хвилин гості відіграли один м'яч зусиллями Че Адамса - шотландцю вдався шикарний удар із 20 метрів.

На жаль, на цьому голи скінчилися. А незадовго до кінця зустрічі Бруно Гімарайнш вирішив у грубому стилі відібрати м'яч у суперника. Спочатку португалець отримав жовту, але після перегляду повтору Пол Тірні показав йому червону картку.

Але і на цьому біди "сорок" не закінчилися, оскільки травму отримав Александер Ісак, що вийшов на заміну.

Ньюкасл став першим фіналістом і тепер чекає, чи Манчестер Юнайтед доведе справу до кінця після перемоги над Ноттінгем Форестом у першому матчі з рахунком 3:0.