Нант - Марсель 0:2: огляд матчу і результат гри 01.02.2023

Провансальці записали на свій рахунок два взяття воріт суперника вже після заміни українця.
2023 г., 1 лютого, 22:10
Марсель обіграв Нант / twitter.com/OM_Officiel

У середу, 1 лютого, Марсель у рамках 21 туру французької Ліги 1 зустрічався на виїзді з Нантом.

Підопічні Ігора Тудора зуміли зробити результат у другому таймі, здобувши підсумкову перемогу з рахунком 2:0.

Український півзахисник Руслан Маліновський вийшов на поле в стартовому складі та на 17-й хвилині заробив жовту картку за грубу гру в атаці. Замінено українця було на 57-й хвилині на Маттео Гендузі, після чого провансальський клуб одразу ж вийшов уперед. Сприяв успіху гостей автогол захисника Нанта Жоау Віктора. У компенсований до поєдинку час переможний рахунок закріпив новачок Марселя Аззедін Унахі, який відзначився голом у дебютному матчі за команду.

Після цієї перемоги Марсель із 46 очками поки піднявся на друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Франції, випередивши на один бал Ланс, який свій матч 21-го туру ще зіграє.