Бетіс - Барселона 1:2: огляд матчу і результат гри 01.02.2023

Каталонці завершили перше коло Ла Ліги з упевненим відривом від Реала, який іде другим.
2023 г., 2 лютого, 00:15
Бетіс - Барселона / Getty Images

У середу, 1 лютого, Барселона у перенесеному матчі 17 туру чемпіонату Іспанії зустрічалася на виїзді з Бетісом.

Підопічні Хаві здобули перемогу над суперником із рахунком 2:1 і завершили першу половину іспанської першості на впевненому першому місці.

Гості могли вести ще після першого тайму, але гол Рафіньї було скасовано через офсайд. Проте у другій половині зустрічі саме бразилець вивів каталонців уперед.

Подвоїли свою перевагу підопічні Хаві зусиллями Роберта Левандовскі на 80-й хвилині. Господарі поля незабаром скоротили відставання завдяки автоголу Жюля Кунде, який скинув м'яч у власні ворота. Кінцівка матчу вийшла нервовою, але все ж гості змогли зберегти переможний результат.

Барселона завершила перше коло лідером Ла Ліги з 50 очками. Каталонці на вісім балів випереджають Реал, який має на один зіграний матч менше. Бетіс розташувався на шостій позиції, маючи у своєму активі 31 пункт.