Мальорка - Реал 1:0 відео голу і найкращих моментів матчу 05.02.23

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку іспанської Ла Ліги.
2023 г., 5 лютого, 18:40
Реал програв Мальорці / Getty Images

У неділю, 5 лютого, мадридський Реал у матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії зустрічався на виїзді з Мальоркою.

Підопічні Карло Анчелотті не змогли впоратися із середняком іспанської першості, зазнавши сенсаційної поразки з рахунком 0:1.

Господарі поля здобули перемогу завдяки автоголу захисника мадридців Начо Фернандеса, який на 13-й хвилині зрізав м'яч у власні ворота. У другому таймі "вершкові" мали змогу зрівняти рахунок, але Марко Асенсіо не реалізував пенальті.

Ворота мадридської команди у цьому поєдинку захищав українець Андрій Лунін, замінивши у стартовому складі Тібо Куртуа, який отримав травму під час розминки.

Наразі Реал із 45 очками посідає друге місце в турнірній таблиці Ла Ліги, відстаючи від лідируючої Барселони на п'ять балів. При цьому в каталонців на один зіграний матч менше. Мальорка із 28 пунктами розташувалася на десятій позиції.