Жирона - Валенсія 1:0: огляд матчу та результат гри 05.02.2023

Українець вийшов на поле лише у другій половині зустрічі.
2023 г., 5 лютого, 19:36
Жирона - Валенсія / Getty Images

У неділю, 5 лютого, в рамках 20-го туру Ла Ліги Жирона зустрічалася з Валенсією. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Єдиний гол у цій зустрічі забив хавбек Жирони Борха Гарсія. 32-річний іспанець відзначився на 63 хвилині гри.

Зазначимо, український вінгер команди господарів Віктор Циганков дебютував за новий клуб, вийшовши на поле лише на 78 хвилині. Гравець не відзначився результативними діями.