Марсель - Ніцца 1:3 відео голів і найкращих моментів матчу 05.02.23

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку французької Ліги 1.
2023 г., 6 лютого, 10:29
Руслан Маліновський / om.fr

У неділю, 5 лютого, Марсель у рамках 22-го туру чемпіонату Франції зустрічався вдома з Ніццою.

Підопічні Ігора Тудора зазнали поразки з рахунком 1:3, а єдиний гол у складі господарів поля на свій рахунок записав український півзахисник Руслан Маліновський, відзначившись тим самим дебютним забитим м'ячем у складі своєї нової команди.

Гості зуміли двічі засмутити Марсель наприкінці першого тайму зусиллями Софіяна Діопа та Гаетана Лаборда. Маліновський вийшов на заміну після перерви та на 60-й хвилині зустрічі скоротив відставання у рахунку, замкнувши простріл від Алексіса Санчеса. Проте під кінець поєдинку Білаль Браїмі повернув Ніцці перевагу в два м'ячі.