"Повернемося сильнішими": Маліновський відреагував на поразку від Ніцци

Дебютний гол українця не допоміг Марселю в поєдинку чемпіонату Франції.
2023 г., 6 лютого, 11:25
Руслан Маліновський / om.fr

Український півзахисник Марселя Руслан Маліновський висловився про поразку від Ніцци (1:3) у матчі 22-го туру чемпіонату Франції.

У цьому поєдинку українець вийшов на заміну після перерви та на 60-й хвилині відзначився дебютним голом у складі французького клубу, скоротивши відставання в рахунку, проте пізніше його команда пропустила ще й третій м'яч.

"Добраніч, Марселю. Ми повернемося сильнішими. Вперед, Марселю!" - написав український хавбек у Twitter.

Зазначимо, що поєдинок проти Ніцци став для Маліновського шостим у складі французької команди після переходу в січні з Аталанти.

Наразі Марсель із 46 очками посідає друге місце в турнірній таблиці Ліги 1, відстаючи від лідируючого ПСЖ на вісім балів.

На ISPORT доступне відео дебютного голу Маліновського та огляд матчу Марсель - Ніцца (1:3).