Бєсєдін дебютував за Омонію, Безус травмувався у першому таймі

Українські футболісти не змогли допомогти своїй команді уникнути поразки.
2023 г., 10 лютого, 22:33

У п'ятницю, 10 лютого, відбувся матч 23 туру чемпіонату Кіпру, в якому Омонія приймала в гостях Аріс. Зустріч завершилася перемогою приїжджої команди з рахунком 2:1.

Ще в першому таймі господарі поля дозволили опоненту двічі відзначитись у своїх воротах. Після перерви на поле не вийшов Роман Безус, який отримав травму під час першої половини гри.

А на 63-й хвилині відбувся дебют Артема Бесєдіна за кіпрський клуб. Під час його перебування на полі Омонія зуміла відіграти один м'яч, реалізувавши пенальті, але врятувати свою нову команду українець не зумів.

Після 23 зіграних турів Омонія посідає шосте місце, маючи в активі 35 очок.

Нагадаємо, що київське Динамо відпустило Артема Бєсєдіна в оренду до Омонії на другу частину сезону-2022/23.