Арсенал - Манчестер Сіті 1:3 відео голів і найкращих моментів матчу 15.02.2023

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку англійської Прем'єр-ліги.
2023 г., 16 лютого, 07:42
Манчестер Сіті обіграв Арсенал / Getty Images

У середу, 15 лютого, лондонський Арсенал у перенесеному матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги приймав на своєму полі Манчестер Сіті.

"Каноніри" зазнали поразки з рахунком 1:3 у ключовому протистоянні та дозволили супернику потіснити їх із першої позиції в турнірній таблиці.

Гості зуміли відкрити рахунок у середині першого тайму зусиллями Кевіна Де Брюйне, який скористався грубою помилкою Такехіро Томіясу. Проте до перерви становище вирівняв Букайо Сака, реалізувавши пенальті. Усе ж на 72-й хвилині Джек Гріліш знову вивів "містян" уперед, а через десять хвилин Ерлінг Голанд закріпив перевагу своєї команди.

Український захисник Арсенала Олександр Зінченко провів на полі весь матч.

Манчестер Сіті після цієї перемоги змістив Арсенал із першого рядка турнірної таблиці АПЛ. Обидві команди мають у своєму активі по 51 балу, але у лондонців на один зіграний матч менше.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Арсенал - Манчестер Сіті у 12-му турі АПЛ:

Арсенал - Манчестер Сіті 1:3

Голи: Сака, 42 (пен.) – Де Брюйне, 24, Гріліш, 72, Голанд, 82.

Арсенал: Рамсдейл - Томіясу (Вайт, 83), Саліба, Габріель, Зінченко - Едегор, Жоржиньйо, Джака (Вієйра, 83) - Сака, Нкетіа, Мартінеллі (Троссард, 76).

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер, Діаш, Аке - Родрі, Сілва, Марез (Аканджі, 61), Де Брюйне (Філліпс, 87), Гюндоган, Гріліш (Фоден, 77) - Голанд.

Попередження: Томіясу, Нкетіа - Вокер, Едерсон, Гріліш.