Жирона - Альмерія 6:2 відео голів і найкращих моментів матчу 17.02.2023

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку, в якому українець відзначився дебютним забитим м'ячем та гольовою передачею.
2023 г., 18 лютого, 00:50
Циганков забив гол і зробив асист / Getty Images

У п'ятницю, 17 лютого, Жирона в рамках 22-го туру іспанської Ла Ліги зустрічалася на своєму полі з Альмерією.

Підопічні Мічела зуміли здобути переконливу перемогу, розгромивши суперника з рахунком 6:2.

У цьому матчі Віктор Циганков вперше вийшов на поле у стартовому складі Жирони та записав на свій рахунок дебютні результативні дії в каталонській команді.

Український вінгер на 34-й хвилині поєдинку відзначився сам, відгукнувшись на скидку на дальній кут воротарського, а під кінець тайму асистував партнеру по команді Хаві Ернандесу, віддавши передачу п'ятою.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Жірона - Альмерія у 22-му турі Ла Ліги:

Жирона - Альмерія 6:2

Голи: Кастельянос, 8, Циганков, 34, Рікельме, 36, Хаві Ернандес, 43, Мартін, 77, Стуані, 79 - Рамазані, 66, Туре, 81

Жирона: Гассаніга – Арнау, Буено, Хуанпе, Хаві Ернандес (Кальєнс, 83) – Циганков (Вілья, 65), Алейш Гарсія, Ромеу, Рікельме (Мартін, 76) – Борха Гарсія (Артеро, 83), Кастельянос (Стуані, 76)

Альмерія: Фернандо Мартінес – Мендес (Рамазані, 46), Родріго Елі, Бабіч, Акієме (Сентельєс, 80) – Робертоне, де ла Хос, Саму Кошта (Чумі, 46) – Баптістао (Пучмаль, 46), Суарес (Туре, 46)

Попередження: Борха Гарсія, 59 - Суарес, 90.

Джерело: MEGOGO