Мудрик отримав найнижчу оцінку серед усіх гравців матчу Челсі - Саутгемптон

Український вінгер не вразив експертів своїм виступом у черговій зустрічі.
2023 г., 18 лютого, 21:28
Михайло Мудрик / Getty Images

У рамках 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі приймав у гостях Саутгемптон. Зустріч завершилася мінімальною перемогою "святих" (1:0).

Михайло Мудрик розпочав матч із лави запасних та вийшов на поле на 64-й хвилині. Однак українець не зумів допомогти своїй команді уникнути поразки.

Згідно з WhoScored, Мудрик отримав найгіршу оцінку серед усіх футболістів, що брали участь - 5,8. За цим показником він ділить "лідерство" з Мейсоном Маунтом, який також отримав оцінку 5,8. Дещо краще виступив Жоау Фелікс - 5,9.

При цьому SofaScore оцінили гру 22-річного вінгера трохи вище – 6,0. Маунт і тут повторив оцінку Михайла (6,0), а Фелікс виявився найгіршим гравцем, отримавши оцінку 5,9.

Нагадаємо, що в другому таймі стався страшний епізод за участю капітана Челсі Сезара Аспілікуети, якого у підсумку винесли на ношах.