Боруссія Дортмунд - Герта 4:1: огляд матчу та результат гри 19.02.2023

"Джмелі" впевнено здобули три важливі бали.
2023 г., 19 лютого, 20:24
Боруссія - Герта / Getty Images

У неділю, 19 лютого, в рамках 21 туру Бундесліги Боруссія Дортмунд зустрічалася з Гертою. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:1.

У першому таймі зіркою став форвард "джмелів" Карім Адейємі. Спочатку німець став автором року, а згодом, будучи травмованим, віддав асист на свого партнера по команді.

У другій половині зустрічі Герта змогла скоротити відставання, проте на екваторі тайму Марко Ройс відновив колишню перевагу.

У частину гри, що залишилася, гості намагалися забити ще хоча б гол, проте фінальний цвях у кришку горба вбив Юліан Брандт.