Спеція - Ювентус 0:2: огляд та результат матчу чемпіонату Італії 19.02.2023

Туринський клуб намагається повернути собі всі відібрані очки.
2023 г., 19 лютого, 20:54
ФК Ювентус  / Getty Images
ФК Ювентус / Getty Images

У неділю, 19 лютого, в рамках 23 туру Серії А Спеція зустрічалася з Ювентусом. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.

У першій половині гри туринці забили у середині тайму. Форвард "старої синьйори" Мойзе Кін відзначився з передачі Філіпа Костіча.

Вирішальним став гол вінгера Ювентуса Анхеля Ді Марії. Аргентинець по суті поставив крапку у цій зустрічі, забивши на 66-й хвилині.

Зазначимо, український хавбек Спеції Віктор Коваленко провів весь матч на лаві запасних.