Мудрик встановив антирекорд АПЛ серед гравців, які виходили на заміну

Українець зумів відзначитись з негативного боку.
2023 г., 21 лютого, 14:24
Михайло Мудрик / Getty Images

У рамках 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі на своєму полі приймав Саутгемптон. Поєдинок завершився мінімальною перемогою гостей – 0:1.

У другому таймі на полі з'явився український вінгер Михайло Мудрик. 22-річний футболіст не допоміг команді піти поразки, проте зумів встановити антирекорд АПЛ.

Як повідомляє Football London з посиланням на Sky Sports, за 40 хвилин на полі Михайло 20 разів втрачав м'яч, що стало антирекордом АПЛ серед футболістів, які виходили на заміну у другому таймі.

Нагадаємо, Мудрик перебрався до Челсі у зимове трансферне вікно. За цей час він провів п'ять ігор, у яких не відзначився результативними діями.

Раніше повідомлялося, що Челсі готовий продати свою зірку, якщо вона не підпише новий контракт.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Михайло Мудрик