Хорватські фанати підтримали полонених воїнів Азова
![Хорватські фанати підтримали українських героїв Хорватські фанати підтримали українських героїв](https://isport.ua/i/71/77/30/8/7177308/image_main/9896eec89a3c53f63a9565cf41f9389c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_835Xh_0.jpg)
У неділю, 26 лютого, відбувся центральний матч 23-го туру чемпіонату Хорватії між загребським Динамо і Гайдуком, у якому столична команда розгромила свого найближчого переслідувача з рахунком 4:0.
Під час поєдинку фанати господарів поля влаштували на трибунах стадіону Максімір акцію на підтримку бійців полку Азов, багато з яких досі перебуває в полоні у російських терористів після героїчної оборони Маріуполя.
Уболівальники закликали звільнити українських героїв, розгорнувши банери з написами "Free Azov" та "Героям слава".
![](https://isport.ua/i/71/77/30/8/7177308/gallery/dc55f44c53eaa65059707584d0d4a374-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_700.jpg)
Також на стадіоні було помічено українські прапори, а фанати тримали шарфи з іменами загиблих та скандували "Слава Україні!".
Нагадаємо, що під час одного з матчів чемпіонату світу-2022 в Катарі представники ФІФА відібрали у вболівальників український прапор із символікою Азова.