Ліверпуль - Манчестер Юнайтед 7:0 відео гола та найкращих моментів матчу 05.03.23

До вашої уваги найкращі моменти поєдинку чемпіонату Англії.
2023 г., 6 березня, 01:01
ФК Ліверпуль / Getty Images

У неділю, 5 березня, у рамках центрального матчу 26 туру АПЛ Ліверпуль на своєму полі прийняв Манчестер Юнайтед.

Перед перервою Коді Гакпо відкрив рахунок у матчі з передачі Ендрю Робертсона. У другому таймі на полі була лише одна команда.

"Червоним дияволам" довелося серйозно постраждати на полі у другій половині зустрічі. Практично одразу після поновлення зустрічі Дарвін Нуньєс подвоїв перевагу команди, а одразу за цим Коді Гакпо оформив дубль.

Ерік тен Хаг спробував замінами хоч якось урятувати обличчя команди, але це не допомогло. На 65-й хвилині забив Мохаммед Салах, потім дублем відзначився Нуньєс, а після цього і єгиптянин вирішив не йти з поля без другого забитого гола.

Фінальну крапку в матчі встановив бразильський нападник Роберто Фірміно, який вийшов у другому таймі.

До вашої уваги відеоогляд матчу Ліверпуль - Манчестер Юнайтед чемпіонату Англії: