Борнмут - Ліверпуль 1:0: огляд та результат гри 11.03.2023

Мерсисайдці все ще чергують неймовірні перемоги з несподіваними невдачами.
2023 г., 11 березня, 16:25
Борнмут - Ліверпуль  / Getty Images
Борнмут - Ліверпуль / Getty Images

У суботу, 11 березня, в рамках 27 туру АПЛ Борнмут приймав на своєму полі Ліверпуль. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 1:0.

Гості забрали м'яч собі з перших хвилин, намагаючись знайти пролом в обороні не особливо знаменитого суперника. Поки мерсисайдці були зайняті організацією переваги, "вишні" встигли вийти в контратаку та забити опоненту. Голом після чудової комбінації відзначився Філіп Біллінг.

Після цього "червоні" ще більше натиснули на Борнмут і лише на 69 хвилині гості отримали шанс забити. Мохамед Салах зголосився пробивати 11-метровий і пробив повз ворота.

Потім Ліверпуль намагався знайти пролом в обороні суперника, проте господарі зуміли зберегти необхідний для них результат.