Лестер - Челсі: огляд матчу та результат гри 11.03.2023

Лондонський клуб виграв третій матч поспіль.
2023 г., 11 березня, 18:58
Челсі / Getty Images

У суботу, 11 березня, Челсі вирушив у гості до Лестера, зустріч розпочалася о 17:00 за київським часом на Кінг Пауер Стедіум.

Для Челсі дуже потрібна була перемога, тож гості одразу кинулися в атаку і забили швидкий гол. На 11-й хвилині рахунок відкрив Бен Чілуелл, а згодом після обміну моментами, Феліш подвоїв перевагу лондонців, однак гол скасували після VAR.

"Лисиці" одразу ж покарали суперника за згаяний момент і зрівняли рахунок. Однак у самій кінцівці першого тайму Гавертц все ж вивів "пенсіонерів" уперед.

Найцікавіше для українських уболівальників почалося в останній третині матчу. На 75-й хвилині Михайло Мудрик забив свій перший гол за Челсі, але ВАР був, на жаль, проти. Але всього за пару хвилин Михайло зумів відзначитися гольовою передачею і допомогти своєму клубу встановити остаточний рахунок.