Ювентус - Сампдорія: огляд і результат матчу чемпіонату Італії 12.03.2023.

"Зебри" змогли здобути перемогу в "гольовій перестрілці".
2023 г., 12 березня, 23:51
Ювентус / Getty Images

У рамках 26 туру Ювентус зустрівся із Сампдорією.

Колектив Массіміліано Аллегрі впевнено розпочав поєдинок і вже на 26 хвилині вів із рахунком 2:0, однак, це призвело до надмірної розслабленості та за 5 хвилин "зебри" пропустили двічі практично відразу.

На щастя для власних фанатів туринці все ж змогли дотиснути суперника. На 64 хвилині Адрієн Рабьо вивів свою команду вперед, оформивши дубль, а на 69 Душан Влахович міг зробити кінцівку для своєї команди абсолютно спокійною, але не реалізував пенальті.

Утім, те, що не вдалося Влаховичу - вдалося Матіасу Суле, який встановив крапку в матчі вже в компенсований час.
Таким чином, Ювентус практично наблизився до зони єврокубків, набравши 38 пунктів. Зі свого боку, Сампдорія продовжує перебувати на дні турнірної таблиці, маючи всього 12 очок у своєму активі.