Арсенал - Лідс 4:1: огляд матчу і результат гри 01.04.2023

Лондонський клуб зберіг відрив від Манчестер Сіті на вершині турнірної таблиці АПЛ.
2023 г., 1 квітня, 18:58
Арсенал обіграв Лідс / Getty Images

У суботу, 1 квітня, лондонський Арсенал у матчі 29-го туру англійської Прем'єр-ліги зустрічався на своєму полі з Лідсом.

Лідер англійського чемпіонату здобув впевнену перемогу, розгромивши суперника 4:1, та зберіг відрив на вершині турнірної таблиці від Манчестер Сіті, який сьогодні раніше розібрався з Ліверпулем з аналогічним рахунком.

Команда Мікеля Артети відкрила рахунок у поєдинку на 35-й хвилині, після того як бразильський нападаючий Габріель Жезус реалізував пенальті.

Джерело: Getty Images

Практично одразу після перерви "каноніри" подвоїли свою перевагу зусиллями Бена Вайта, а незабаром Жезус довів результат до розгромного, оформивши дубль.

На 76-й хвилині гостям вдалося скоротити відставання після точного удару Расмуса Крістіансена, проте ближче до кінця матчу Граніт Джака знову збільшив різницю до трьох м'ячів.

Українець Олександр Зінченко вийшов на поле у стартовому складі лондонської команди та відіграв 85 хвилин.

Після цієї перемоги Арсенал із 72 очками продовжує очолювати турнірну таблицю АПЛ, випереджаючи Манчестер Сіті на вісім балів, але маючи на один зіграний матч більше. Лідс із 26 пунктами розташувався на 16-й позиції.