Барселона - Реал 0:4: огляд та результат матчу Кубка Іспанії 05.04.2023.

Каталонський клуб упустив перевагу в один м'яч, вилетівши з турніру.
2023 г., 5 квітня, 23:54
Барселона - Реал / Getty Images

У середу, 5 квітня, в рамках матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка Іспанії Барселона приймала Реал.  Матч завершився перемогою гостей із рахунком 4:0.

Команди з перших хвилин почали організовувати випади у бік воріт суперника. За короткий проміжок часу обидва клуби обмінялися небезпечними атаками, які дивом не завершились голами.

Каталонці домінували у першій половині гри, проте невдача у завершальній стадії біля воріт Реала призвела до пропущеного м'яча. Швидкий випад мадридців на 45+1 хвилині спричинив гол від Вінісіуса Жуніора.

Джерело: Getty Images

На другий тайм гравці Реала вийшли у піднесеному настрої, зумівши конвертувати свою моральну перевагу у голи. Вже на 58-й хвилині "вершкові" встановили рахунок 3:0, змусивши Барселону вже відігравати два м'ячі.

Каталонці в час намагалися скоротити відставання, проте лише "допомогли" Каріму Бензема відзначитися хет-триком. У результаті "синьо-гранатові" зганьбилися на своєму полі, а Мадрид іде у фінал Кубка Іспанії.

Нагадаємо, у вирішальному матчі турніру Реал зустрінеться з Осасуною.