"Важка поразка, її складно прийняти": Хаві оцінив розгром від Реала в Ель Класіко

Мадридський клуб здобув переконливу виїзну перемогу над Барселоною в 1/2 фіналу Кубка Іспанії.
2023 г., 6 квітня, 09:29
Хаві / Getty Images

Головний тренер Барселони Хаві проаналізував розгромну поразку від Реала (0:4) у матчі-відповіді півфіналу Кубка Іспанії.

Каталонський клуб, маючи мінімальну перевагу після першого поєдинку, в кінці першого тайму другої зустрічі дозволив Вінісіусу Жуніору зрівняти рахунок у протистоянні, а після Карім Бензема своїм хет-триком добив "блаугранас".

"Думаю, що перший тайм мав завершитися на нашу користь. Це дуже важка поразка, її складно прийняти. Другий гол став для нас серйозним покаранням. Ще є моменти, яким нам потрібно вчитися. Ми провели дуже хороший перший тайм, але не отримали переваги.

Я багато разів казав, що Реал є фаворитом у будь-якому турнірі. Це переможець Ліги чемпіонів, чудова команда, і ми це побачили.

Думаю, що ми боролися до кінця, хоч можна сказати, що це не так. У футболі важливі моменти, а ми не скористалися своїми. Є почуття безсилля через те, що ми не вийшли у фінал.

Я вітаю Реал, він провів гарний другий тайм і чудово боровся. Якщо ти прощаєш Реал, то він тебе - ні.

Якщо ми виграємо Ла Лігу та Суперкубок цього сезону, ця поразка не зіпсує дуже хорошу кампанію. Але ця поразка не залишає байдужою", - наводить слова Хаві Marca.

Нагадаємо, що у фіналі Кубка Іспанії Реал зустрінеться з Осасуною.

На ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Барселона - Реал (0:4).