Лідс - Ліверпуль 1:6: огляд матчу і результат гри 17.04.2023

Дублі Салаха та Жоти допомогли мерсисайдцям здобути переконливу перемогу.
2023 г., 17 квітня, 23:54
Ліверпуль розгромив Лідс / Getty Images

У понеділок, 17 квітня, Ліверпуль у рамках 31-го туру англійської Прем'єр-ліги зустрічався на виїзді з Лідсом.

Підопічні Юргена Клопа змогли організувати більш ніж переконливий розгром суперника, знищивши опонента з рахунком 6:1.

Ліверпуль зумів вийти вперед ближче до кінця першого тайму, двічі засмутивши противника за чотири хвилини зусиллями Коді Гакпо та Мохаммеда Салаха.

Джерело: Getty Images

На початку другого тайму Луїсу Сіністеррі вдалося скоротити відставання, але вже незабаром Діогу Жота знову збільшив відрив червоних до двох м'ячів.

Надалі забивали також лише мерсисайдці, оформивши розгром Лідса. По дублю на свій рахунок записали Салах і Жота, а Дарвін Нуньєс, який вийшов на заміну, поставив гольову крапку в поєдинку.

Наразі Ліверпуль з 47 очками посідає восьме місце в турнірній таблиці АПЛ. Лідс розташувався на 16-й позиції, маючи у своєму активі 29 балів.