Лідс - Ліверпуль 1:6 відео голів і найкращих моментів матчу 17.04.23

Пропонуємо до вашої уваги огляд поєдинку англійської Прем'єр-ліги.
2023 г., 18 квітня, 00:55
Ліверпуль здобув розгромну перемогу над Лідсом / Getty Images

У понеділок, 17 квітня, Ліверпуль у рамках 31-го туру англійської Прем'єр-ліги зіграв у гостях із Лідсом.

Команда Юргена Клоппа впевнено розібралася з суперником, розгромивши його з рахунком 6:1.

До перерви Ліверпуль зумів двічі розписатися у воротах опонента завдяки результативним ударам Коді Гакпо та Мохаммеда Салаха.

Уже на початку другого тайму Лідсу вдалося відквитати один гол, але незабаром Діогу Жота відновив перевагу в два м'ячі.

Опісля Салах і Жота оформили по дублю, а остаточний результат зустрічі встановив Дарвін Нуньєс.