Мілан - Лечче 2:0: огляд матчу і результат гри 23.04.2023

Португальський вінгер "росонері" зробив дубль, забивши в кожному з таймів.
2023 г., 23 квітня, 20:58
Мілан обіграв Лечче / Getty Images

У неділю, 23 квітня, Мілан у рамках 31-го туру італійської Серії А приймав на своєму полі Лечче.

Команда Стефано Піолі після двох поспіль нічиїх у чемпіонаті зуміла повернутися на переможний шлях, обігравши суперника з нижньої частини турнірної таблиці з рахунком 2:0.

На початку матчу Мілан міг розраховувати на пенальті, проте удар із одинадцятиметрової позначки було скасовано після перегляду арбітром відеоповтору.

Опісля героєм протистояння став один із лідерів господарів поля Рафаел Леау, який оформив дубль. Спочатку португальський вінгер "росонері" під кінець першого тайму головою замкнув навіс у штрафний майданчик, а на 75-й хвилині зустрічі, розібравшись із кількома суперниками, точно пробив у нижній кут воріт.

Джерело: Getty Images

Наразі Мілан, набравши 56 очок, посідає п'яте місце в турнірній таблиці Серії А, поступаючись Ромі за додатковими показниками. Лечче перебуває на 16-й позиції, маючи у своєму активі 28 балів.