АПЛ: Забарний допоміг Борнмуту перемогти Саутгемптон, Миколенко та Евертон не втримали Ньюкасл

Українські футболісти взяли участь у матчах своїх команд.
2023 г., 27 квітня, 23:49
Віталій Миколенко та Мігель Альмірон / Getty Images

У четвер, 27 квітня, завершилася програма 33 туру Англійської Прем'єр-ліги кількома матчами, в яких взяли участь українські футболісти.

На Сент-Меріс зустрілися аутсайдери чемпіонату Англії - Саутгемптон та Борнмут Іллі Забарного. 20-річний захисник удруге у своїй англійській кар'єрі з'явився на полі – українець вийшов на заміну на 67-й хвилині.

На той момент "вишні" вже перемагали з рахунком 1:0, який дотримався до кінця. Результативний удар був виконаний Маркусом Таверньє.

Очікувані голи (xG): 0.53 - 1.05

Саутгемптон: МакКарті - Вокер-Пітерс, Беднарек, Чалета-Цар, Перро (Мейтленд-Найлз, 36) - Ельюнуссі (С. Армстронг, 61), Ворд-Прауз (Лянко, 46), Лавія, А. Армстронг (Сулемана, 76) - Волкотт (Адамс, 61), Алькарас.

Борнмут: Нето - Сенесі (Забарний, 67), Мефам, Келлі - Таверньє (Сміт, 79), Ротвелл, Лерма, Вінья - Крісті, Соланке (Мур, 90+3), Біллінг (Уаттара, 90+3).

Попередження: Сенесі, Лерма, Вінья.

У паралельній грі на Гудісон Парк Евертон із Віталієм Миколенком в основному складі приймав у гостях Ньюкасл.

У першому таймі "іриски" перегравали свого опонента, але рахунок було відкрито саме гостями. А вже у другій половині команди провели ударну 10-хвилинку, під час якої забили відразу чотири голи. Ось тільки три з них опинилися у воротах Джордана Пікфорда.

Евертон - Ньюкасл 1:4
Голи: МакНіл, 80 - Вілсон, 28, 75, Жоелінтон, 72, Мерфі, 81.

Володіння м'ячем: 40% - 60%
Удари: 16 - 15
Удари в площину: 6 - 6
Фоли: 7 - 6
Очікувані голи (xG): 0.69 - 2.58

Евертон: Пікфорд - Годфрі, Кін, Тарковскі, Миколенко - Онана (Мопе, 73), Гуйє (Гарнер, 83), Дукуре - Івобі, Калверт-Льюїн (Сіммс, 83), МакНіл.

Ньюкасл: Поуп - Тріпп'єр, Шер, Ботман, Таргетт (Берн, 67) - Лонгстафф (Ісак, 74), Гімарайнш, Віллок (Андерсон, 87) - Альмірон (Мерфі, 67), Вілсон (Гордон, 87), Жоелінтон.