"Настає дуже важливий період": Анчелотті оцінив перспективи Реала

Тренер мадридського клубу висловився про поразку від Сосьєдада в чемпіонаті Іспанії.
2023 г., 3 травня, 10:32
Карло Анчелотті / Getty Images

Головний тренер Реала Карло Анчелотті висловив сподівання, що його команда покращить гру після поразки від Реал Сосьєдада у 33-му турі іспанської Ла Ліги.

Напередодні мадридська команда поступилася сан-себастьянцям із рахунком 0:2, а далі на "вершкових" чекає фінал Кубка Іспанії проти Осасуни та перший півфінальний матч Ліги чемпіонів з Манчестер Сіті.

"Ми боролися у першому таймі, але потім подарували гол, а після сталося вилучення, і все стало ще складніше.

Зараз настає дуже важливий період, коли ми повинні бути готові та зобов'язані уникати помилок, яких припускалися останнім часом. Ми маємо зіграти краще в наступних двох матчах.

Коли програєш таким чином, це неприємно. Але треба дивитися вперед, оскільки фінал Кубка Іспанії вже близько, а ми хочемо виграти його. А потім буде Ліга чемпіонів.

Можу сказати, що повернуться важливі гравці, і ми боротимемося за трофеї. І сподіваюся, що завоюємо їх", - наводить слова Анчелотті Marca.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Реал Сосьєдад - Реал Мадрид (2:0).