Реал Мадрид - Осасуна 2:1: огляд та результат матчу Кубка Іспанії 06.05.2023

Родріго став героєм для "вершкових".
2023 г., 7 травня, 00:57
Реал - Осасуна / Getty Images

У суботу, 6 травня, у рамках фіналу Кубка Іспанії Реал зустрічався з Осасуною. Матч завершився перемогою мадридської команди з рахунком 2:1.

Вже на другій хвилині гри Родріго вивів Реал уперед. Бразилець вдало реалізував свій момент після передачі від Вінісіуса.

На 58-й хвилині номінальні гості зуміли відігратися. Осасуна завдавала чимало ударів у площину воріт, і один з них вдало залетів у сітку після точного пострілу Лукаса Торро.

Переможця зумів виявити забитий м'яч Родріго. Вінгер Реала знову вирішив допомогти своїй команді вийти вперед, а, як виявилося пізніше, цей удар став вирішальним.

Нагадаємо, минулим володарем Кубка Іспанії був Бетіс. "Смугасті" у фіналі сезону 2021/22 обіграли Валенсію (1:1, 5:4 пен).