Реал - Манчестер Сіті 1:1: огляд матчу та результат матчу Ліги чемпіонів 09.05.2023

Доля цього протистояння вирішиться у матчі-відповідь.
2023 г., 9 травня, 23:53
Реал - Манчестер Сіті / Getty Images

У вівторок, 9 травня, у рамках першого матчу півфіналу Ліги чемпіонів Реал Мадрид приймав Манчестер Сіті.

Кімнади з перших хвилин задали високий темп, а гості вирішили забрати м'яч собі, щоб позначити свої наміри - домінувати на полі.

Все пішло зовсім не так, як хотілося "міщанам". Англійці до 36-ї хвилини "возили" свого суперника, а іспанці зібралися з силами та вийшли у контратаку, яка завершилася шедевральним голосом від Вінісіуса.

Далі Манчестер Сіті вирушив до нокдауну, яким вирішили скористатися гравці Реала. У другій половині гри господарі створили за 20 хвилин чимало моментів біля чужих воріт, але тепер колесо Сансари повернуло борг "міщанам".

На 67-й хвилині далекий удар Кевіна Де Брюйне поновив паритет на табло. Бельгієць насилу пробив у нижній кут. Тібо Куртуа не зумів навіть зреагувати.

У час, що залишився, команди активно помилялися, втрачаючи на рівному місці м'яч, створювали моменти біля чужих воріт, проте глядачі більше забитих м'ячів не побачили. Підсумок – нічия у Мадриді 1:1.

Нагадаємо, матч-відповідь Манчестер Сіті - Реал відбудеться 17 травня на Етіхаді.