Проблеми українського футболіста виявилися надто серйозними.
2023 г., 11 травня, 20:13
Олександр Зінченко / Getty Images

Лондонський Арсенал отримав серйозний удар перед частиною сезону, що залишилася.

Як повідомляє The Athletic, в останніх матчах чемпіонату Англії Мікель Артета не зможе розраховувати на Олександра Зінченка та Вільяма Саліба.

Українець отримав травму литкового м'яза у нещодавній грі проти Ньюкасла (2:0). Тоді 26-річний футболіст не зміг продовжити зустріч і замість нього на 61 хвилині вийшов Кіран Тірні.

Саліба, у свою чергу, травмувався ще раніше. 22-річний ентрбек травмував спину ще в першому таймі матчу-відповіді 1/4 фіналу Ліги Європи проти Спортинга (1:1). З того моменту француз не з'являвся на полі, пропустивши останні вісім ігор.

Нинішнього сезону Олександр Зінченко взяв участь у 33 матчах у всіх турнірах. На його рахунку один гол та дві результативні передачі.